Szwedzi podsumowali ćwiczenia wojskowe. „Przegraliśmy z Ukraińcami”

0
10

Ukraińcy okazali się lepsi od szwedzkich żołnierzy w walce z użyciem dronów podczas zakończonych właśnie ćwiczeń „Aurora” – przyznał minister obrony Szwecji Pal Jonson. Jak podkreślił, wojskowi ze Skandynawii wciąż uczą się od ukraińskich ekspertów, którzy jego zdaniem są dziś „najlepsi na świecie” w obsłudze bezzałogowców.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-szwedzi-podsumowali-cwiczenia-wojskowe-przegralismy-z-ukrain,nId,23479053
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Co z wizytą Nawrockiego w Ukrainie? Pałac Prezydencki stawia warunki