Policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji trenowali jazdę na lodzie kilkadziesiąt kilometrów od koła podbiegunowego. Funkcjonariusze Wydziału Bojowego polecieli do szwedzkiego Arjeplog – miejsca, w którym swoje samochody testują największe motoryzacyjne koncerny – aby doskonalić techniki jazdy w ekstremalnych warunkach. Do dyspozycji mieli kultowy model BMW z rodziny M.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news-tak-szkola-sie-policjanci-cbsp-bmw-m3-i-jazda-po-lodzie,nId,23487787
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









