W obliczu pogarszającej się sytuacji gospodarczej i niezdolności do osiągania postępów w Ukrainie, Rosja zintensyfikowała wysiłki w celu ponownego nawiązania kontaktów z Europą – uważa szef estońskiego MSZ Margus Tsahkna. Zaznacza jednak, że nie nadszedł na to jeszcze czas. – Teraz jest czas, aby wywierać presję – przekonuje. Do negocjacji z Moskwą wzywał wcześniej prezydent Finlandii Alexander Stubb.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/ukraina-rosja/news-prezydent-finlandii-wzywal-europe-sojusznik-z-nato-przeciwny,nId,23478861
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









