Teresa Lipowska zostawiła go dla innego. Po latach odnowili kontakt

0
16

Teresa Lipowska pół wieku temu planowała wspólną przyszłość ze swoim kolegą z łódzkiej szkoły filmowej – starszym od niej o cztery lata Edwardem Wieczorkiewiczem. Niewykluczone, że to właśnie on zostałby mężem aktorki, gdyby nie odbił mu jej młody operator Aleksander „Szasza” Lipowski. „Edzio był moją pierwszą wielką miłością” – wspomina gwiazda „M jak miłość”.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/relacje-i-zwiazki/news-zostawila-go-dla-innego-mezczyzny-pocieszenie-znalazl-w-rami,nId,23485806
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Zwrot akcji u Anity i Adriana ze "Ślubu". Wsparcia od gwiazd "TzG" nikt się nie spodziewał