Maj w Polsce okazuje się dobrym miesiącem dla Toyoty. Po 20 dniach japoński koncern zdystansował konkurentów we wszystkich najważniejszych statystykach sprzedaży.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news-toyota-rzadzi-sprzedaje-najwiecej-aut-osobowych-dostawczych,nId,23487253
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









