16-latek z Włoch doprowadził do wypadku na włoskiej szosie, w którym zginął siedzący na tylnym siedzeniu rówieśnik. Pojazd nie zatrzymał się do kontroli i uciekał przed miejscową policją. Nastolatkowie poruszali się samochodem zarejestrowanym na obywatela Polski – informuje agencja ANSA. Trwa wymiana informacji między państwami celem ustalenia właściciela auta.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-tragedia-na-wloskiej-szosie-zginal-nastolatek-jest-polski-wa,nId,23490755
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









