Amerykański Departament Obrony właśnie zatwierdził sprzedaż potężnej broni Siłom Zbrojnym Ukrainy na kwotę 300 milionów dolarów. Jest to pierwsza taka sytuacja od momentu rozpoczęcia prezydentury przez Donalda Trumpa.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://geekweek.interia.pl/militaria/news-usa-pierwszy-raz-za-kadencji-trumpa-sprzedaly-bron-ukrainie,nId,22168523
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









