Jak podaje portal „Variety”, Kenneth Lonergan pracuje nad nowym filmem. Będzie to jego pierwszy projekt reżysera od czasu nagrodzonego dwoma Oscarami „Machester by the Sea” z 2016 roku. W obsadzie znalazły się gwiazdy amerykańskiego kina.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://film.interia.pl/wiadomosci/news-wspolczesny-mistrz-powraca-musielismy-czekac-10-lat,nId,23478993
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









