Na swój pierwszy koncert w Polsce przyjedzie międzynarodowa supergrupa Drink The Sea, którą tworzą muzycy znani z m.in. R.E.M., Mad Season i Screaming Trees. Co już wiemy?
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://muzyka.interia.pl/rock/news-supergrupa-drink-the-sea-zagra-w-polsce-wyjatkowy-wieczor,nId,23491029
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









