Wypadek na A1. Pasażer Sebastiana M.: To był mój rekord prędkości

0
8

– To był mój rekord prędkości, dlatego zapytałem szefa, z jaką prędkością jedziemy. Sebastian odpowiedział, że to było 304 km/h – mówił były pracownik Sabastiana M., odpowiadając w sądzie na pytanie dotyczące stylu jazdy ówczesnego przełożonego. Mężczyzna jest oskarżony o spowodowanie wypadku, w którym zginęło małżeństwo z pięcioletnim synem.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-wypadek-na-a1-pasazer-sebastiana-m-to-byl-moj-rekord-predkos,nId,23486430
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Andrzej Duda i Donald Tusk spotkają się z Joe Bidenem. Jest data